Hydraulická ruka

auta s hydraulickou rukou s motory Euro 4 a Euro 5, možnost zajištění nadrozměrných nákladů

K dopravě stavebních materiálů a manipulaci s nimi využíváme výhradně vlastní techniku. Naše nákladní auta s hydraulickou rukou mají motory Euro 4 a Euro 5, díky čemuž vlastníme výjimky na vjezd do Prahy na zóny do 3,5 a 6 tun. Dále vlastníme povolení pro nadrozměrné náklady.

 

Hydraulická ruka – možnosti využití

Při dopravě stavebních materiálů se dnes ve světě běžně využívá hydraulická ruka. Na rozdíl od běžných jeřábů nemá žádná lana ani navijáky, veškeré pohyby hydraulické ruky jsou ovládány hydraulickými válci.

Hydraulická ruka je součástí nákladních automobilů a slouží k mechanizované vykládce nebo nakládce materiálů. Řidič tak může naložit či složit materiál bez nutnosti dalších obslužných strojů.

Hydraulická ruka je schopna manipulovat s paletizovaným zbožím, buňkami, kontejnery a také se stavebním materiálem. Další možnosti využití nachází auto s rukou u přepravy vysokozdvižných vozíků a minirypadel.

Nákladní auto s hydraulickou rukou umožňuje:

  • složení a naložení paletového zboží
  • nakládku, vykládku a převoz buněk, kontejnerů, agregátů, rozvaděčů, sloupů
  • nakládku, vykládku a převoz lešení, bednění, cihel, zámkové dlažby, panelů
 

Neváhejte nás kontaktovat na lince 602 328 807 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Obratem zodpovíme Vaše dotazy nebo vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Nezávazná poptávka

Bezpečnostní kód